ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΑΡΙΑΣ ΧΑΙΡΟΓΙΩΡΓΟΥ- ΣΙΓΑΡΑ

ΜΕΓΑΛΟ ΒΡΑΒΕΙΟ  6ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΑΡΙΑΣ ΧΑΙΡΟΓΙΩΡΓΟΥ - ΣΙΓΑΡΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ

Χριστόφορος Πετρίδης (Βιολί Ομάδα Β’)

ΠΙΑΝΑ - Ομαδα Α’

Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ
‘Αννα Αβραμίδου

Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ 
Κωνσταντίνος Λιάνος
Έκτορας Καράτζιος – Παπαϊωάννου

Β’ ΒΡΑΒΕΙΟ
Μυρσίνη Κάγκαρλη
Παναγιώτα Μπαραμπούτη – Τσαγάλου
Βεατρίκη Ρουσοπούλου
Ασημίνα Μπουρτζίλα

Γ’ ΒΡΑΒΕΙΟ
Ιλάειρα – Αναστασία Αχουριώτη
Ιωάννης Αλεξανδράκης 

ΔΙΑΚΡΙΣΗ 
Ελένη Σιούλα 
Νικολέττα Σιούλα
Κωνσταντίνος Ψαλλίδας
Χρύσα Μαρίνη
Άννυ Μαρκοπούλου
Ελένη – Ναταλία Παπαβασιλείου

ΠΙΑΝΑ - Ομαδα Β’

Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΗΣ ΜΑΡΙΚΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ
‘Εφη Μαρμαρά 

Β’ ΒΡΑΒΕΙΟ
Ντορίν Καράγια
Βασιλική Καλλέ
Τατιάνα Πατούνη
Παύλος Αντωνιάδης

Γ’ ΒΡΑΒΕΙΟ
Μυρτώ Μπαμπαράκου

ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Ευαγγελία Χέλμη 
Ιάσων Γεωργαντίδης

ΠΙΑΝΑ - Ομάδα Γ’

Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ
Federico Gad Crema 
Ευστάθιος Παπαδιαμαντόπουλος 

Β’ ΒΡΑΒΕΙΟ
Αποστολίνα Μονόχειρ
Χαρίκλεια Τσιμπιτζίδου
Χρήστος Καραβασίλης

ΠΙΑΝΑ - Ομάδα Δ’

Γ’ ΒΡΑΒΕΙΟ
Βρεζ Χατσατουριάν

ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Νίκη Χατζημηνά

ΒΙΟΛΙΑ - Ομαδα Α’

Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ 
Δημήτρης Κοσμάς 

Γ’ ΒΡΑΒΕΙΟ
Νικόλ Παππά
Αύρα Παπαθανασοπούλου – Καβαλάρη
Άρτεμις Σεφέρη

ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Μελίνα Μεσίνσκι
Δανάη Παπάζογλου

ΒΙΟΛΙΑ - Ομάδα Β’

Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ  και  ΜΕΓΑΛΟ ΒΡΑΒΕΙΟ  6ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΑΡΙΑΣ ΧΑΙΡΟΓΙΩΡΓΟΥ - ΣΙΓΑΡΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ

Χριστόφορος Πετρίδης  

ΒΙΟΛΙΑ - Ομάδα Γ’

Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ
Κρίστι Μπασάρη 

Β’ ΒΡΑΒΕΙΟ  
Ανδρέας – Δημήτρης Κερκέζος

ΒΙΟΛΑ - Ομάδα Α’

Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ 
Μαργαρίτα Πετρίδου 

ΒΙΟΛΟΝΤΣΕΛΟ - Ομάδα Α’

Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ 
Μαρία – Έλλη Πετρίδου  

Β’ ΒΡΑΒΕΙΟ
Ορέστης Κοσμάς
‘Ερα Χατζάρη

ΒΙΟΛΟΝΤΣΕΛΟ - Ομάδα Β’ 

Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΕΚΤΟΡΑ ΠΑΝΑΡΑ
Σιουπούλης Αλέξανδρος 

ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Λασκαρίνα Γλυνού

ΒΙΟΛΟΝΤΣΕΛΟ-  Ομάδα Γ’

Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΕΚΤΟΡΑ ΠΑΝΑΡΑ
Ντανιέλα Σούση 

ΒΙΟΛΟΝΤΣΕΛΟ - Ομάδα Δ’

Β’ ΒΡΑΒΕΙΟ
Διονύσης Ανδρουτσάκης 

ΦΛΑΟΥΤΟ - Ομάδα Α’

Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ 
Ανδιάνα Σιώρου 

ΦΛΑΟΥΤΟ -  Ομάδα Γ’

Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ 
Αλέξανδρος - Νικόλαος Γιαγκούσης

ΚΛΑΡΙΝΕΤΟ - Ομάδα Β’

Β’ ΒΡΑΒΕΙΟ
Γιώργος Μαρωνίδης

Γ’ ΒΡΑΒΕΙΟ
Κωνσταντίνα Μπιζιντή
Μυρτώ - Βασιλική Στάμου

ΚΛΑΡΙΝΕΤΟ - Ομάδα Γ’

Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΗΣ ΜΑΡΙΚΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ
Θωμάς Μπύκα 

Β’ ΒΡΑΒΕΙΟ
Πέτρος Ανδρεάδης